درباره ما

ما خرید سیمکارت را برای شما آسان میکنیم

خدمات سیمکارت

ایران سیم این افتخار را دارد در طول سالیان زیادی همراه هموطنان عزیز در زمینه ارائه خدمات مخابراتی ائم از

خرید و فروش سیمکارت
(همراه اول،ایرانسل و...) وخدمات پست و عوارض خودرو و ... میباشد.

ما همیشه سعی کردیم تا در ارائه خدمات مربوط به خرید و فروش سیمکارت انواع اپراتورها ائم از دائمی و اعتباری در دفتر خدمات ارتباطی خود رضایت مشتریان را علاوه در محیطی مطمئمن ، در اعلام بهترین قیمت خرید و فروش سیمکارت نیز کسب نماییم تا مشتریان با خیالی آسوده کلیه امور مربوط به سیمکارت خود را در این دفتر انجام دهند.

انواع فروش سیمکارت

پس از گذشت سالها و مشخص شدن قیمت های واقعی، سیمکارتها از ارزشهای خاصی برخوردار شدند و رفته رفته تبدیل به سرمایه برای دارندگان آن(بسته به نوع شماره) گردید. بنابر این و به جهت گران شدن سیمکارت و از طرفی تقاضا برای خرید اقساطی سیمکارت و سیمکارتهای رند سیم ایران علاوه بر فروش نقدی این خدمت را به متقاضیان خرید یه این نحو ارائه میدهد. ما همچنین به دارندگان سیمکارتهای دائمی همراه اول تهران . که تمایل به دریافت وام و تسهیلات سیمکارت در مکانی مطمئن دارند این خدمت را نیز ارائه مینماییم. انواع سیمکارتهای اعتباری و سایر سیمکارتهای مخابرات با کدهای مختلف نیز در این دفتر بفروش میرسد .

سایر خدمات

ارائه سایر خدمات سیمکارت،پست...

ما انواع خدمات مربوط به سیمکارت مانند ثبت نام سیمکارت، تغییر نام سند، تعویض سیمکارت،صدور قبض و...را در این دفتر خدمت هموطنان ارائه میدهیم.

خدمات پست

از سایر خدمات لین دفتر ارائه خدمات پست میباشد ، عزیزانی که تمایل به ارسال و پست انواع نامه و بسته های خود به سراسر ایران را دارند باید تا ساعت یک ظهر هر روز در بخش پست این دفتر حضور یافته و کارهای مربوط به پست را انجام دهند.

خدمات آتی

خدماتی از قبیل صدور عوارض خودرو، کارت بهداشت و غیره در آینده در این دفتر ارائه خواهد شد.
EmployeeSalaryBonusSupervisor
Stephen C. Cox$300$50Bob
Josephin Tan$150-Annie
Joyce Ming$200$35Andy
James A. Pentel$175$25Annie

به محض ارائه خدمتی جدید در این دفتر آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.

Testimonials

Natural power supplier

error: Content is protected !!