وام سیم کارت و خدمات سیم کارت
خدمات مربوط به سیم کارت:خدمات مربوط به سیم کارت که در این دفتر پیشخوان دولت انجام میشود را میتوانید در اینجا مشاهده کنید.

خرید سیم کارت:


دارندگان سیم کارت دائمی همراه اولمیتوانند خط دائمی همراه اول خود را به شخص دیگری واگذار نمایند و مبلغ آن را به ارزش روز دریافت کنند. در صورت تمایل به فروش سیم کارت یا اطلاع از قیمت روز خط موبایل خود میتوانید با ما تماس بگیرید و پس از هماهنگی با کارشناسان ایران سیم در این دفتر پیشخوان دولت حضور پیدا کنید و مبلغ سیم کارت خود را دریافت نمایید.

فروش سیم کارت:


شما میتوانید سیم کارت تمامی اپراتورها مانند سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری همراه اول ، سیم کارت ایرانسل و سیم کارت رایتل را در این دفتر پیشخوان دولت خریداری کنید. جهت مشاهده سیم کارتهای فروشگاه ایران سیم به منوی اصلی و قسمت سیم کارتها مراجعه کنید و در صورت انتخاب شماره خط مورد نظر با ما تماس بگیرید و به این دفتر پیشخوان دولت مراجعه نمایید.

فروش قسطی سیم کارت همراه اول:


تمامی سیم کارت های دائمی همراه اول موجود در فروشگاه ایران سیم که مبلغ آن بالاتر از پنج میلیون تومان میباشد بصورت اقساطی نیز بفروش میرسد. جهت خرید اقساطی سیم کارت فقط کافیست 20 تا 30 درصد مبلغ سیم کارت مورد نظر را پرداخت نمایید و مابقی مبلغ را به صورت قسطی و در چند ماه پرداخت نمایید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید قسطی سیم کارت میتوانید به منوی اصلی قسمت فروش اقساطی سیم کارت مراجعه کنید.

وام سیم کارت:

دارندگان سیم کارت های دائمی همراه اول در صورت تمایل میتوانند روی خط موبایل خود وام سیم کارت دریافت کنند و مبلغ وام خط دریافتی را بصورت اقساط پرداخت نمایند.
روش دریافت وام سیم کارت چگونه است ؟ دارندگان سیم کارت دائمی همراه اول میتوانند تا 90% ارزش روز سیم کارت خود وام دریافت کنند ، ابتدا متقاضی دریافت وام خط 0912 با کارشناسان ما تماس میگیرد و پس از اطلاع از مبلغ وام قابل پرداخت توسط ایران سیم در این دفتر پیشخوان دولت جهت دریافت وام سیم کارت حضور پیدا میکند.
برای دریافت وام خط 0912 چه مدارکی لازم است؟
جهت دریافت وام خط 0912 نیاز به حضور شخص متقاضی دریافت وام ، به همراه اصل کارت ملی و سیم کارتی که متقاضی میخواهد روی آن وام خط 0912 دریافت کند میباشد.
آیا جهت دریافت تسهیلات سیم کارت نیاز به ضامن داریم؟
متقاضیان دریافت تسهیلات سیم کارت نیاز به هیچ گونه چک ، سفته یا ضامن دیگری ندارند و تنها داشتن سیم کارت دائمی همراه اول بنام خودشان جهت دریافت تسهیلات سیم کارت کفایت میکند.
دریافت وام خط 0912 چقدر زمان میبرد؟
مدت زمانی که دریافت وام خط 0912 زمان میبرد حدود نیم ساعت پس از حضور متقاضی دریافت وام خط در این دفتر پیشخوان دولت میباشد ، پس از انجام کارهای مربوط به پرداخت وام خط مبلغ مورد نظر به شماره حساب یا شماره کارتی که شما اعلام میکنید درمدتی که شما در این دفتر پیشخوان حضور دارید واریز میشود.
مراحل دریافت وام سیم کارت چیست ؟
پس از حضورمتقاضی دریافت وام سیم کارت در این دفتر پیشخوان دولت به همراه اصل کارت ملی و سیم کارت ، سند خط بنام دفتر پیشخوان دولت تغییر نام پیدا میکند و قرار دادی رسمی با دریافت کننده وام سیم کارت بسته میشود که یک برگ از قرار داد به دریافت کننده وام سیم کارت تحویل داده میشود ، و مبلغ وام سیم کارت مورد نظر به شماره حساب یا شماره کارتی که شما معرفی میکنید واریز میشود و مبلغ واریزی را شما بصورت قسطی پرداخت مینمایید.
آیا دریافت کننده وام سیم کارت میتواند از سیم کارت خود استفاده کند؟
همزمان با دریافت وام سیم کارت ، سیم کارت مورد نظر نزد دریافت کننده وام سیم کارت میماند و همزمان با پرداخت اقساط از آن استفاده مینماید.
error: Content is protected !!