سیمکارت اقساطی

در موردسیمکارت همراه اول
سپتامبر 4, 2019
Show all

سیمکارت اقساطی

سیم کارت اقساطی همراه اول

سیم کارت اقساطی

طرح فروش اقساطی سیم‌کارت های دائمی همراه اول در بسته بندی استاندارد:

پس از گذشت سالها و مشخص شدن قیمت های واقعی، سیمکارتها از ارزشهای خاصی برخوردار شدند و رفته رفته تبدیل به سرمایه برای دارندگان آن(بسته به نوع شماره) گردید. بنابر این و به جهت گران شدن سیمکارت و از طرفی تقاضا برای خرید اقساطی سیم کارت و سیمکارتهای رند ایران سیم  علاوه بر فروش نقدی فروش اقساطی سیمکارت را به متقاضیان خرید یه این نحو ارائه میدهد.
ایران سیم جهت تسهیل خرید سیم کارت‌ های دائمی همراه اول طرح خرید اقساطی را پیشنهاد می کند. این طرح از ابتدای گشایش این دفتر امورمشترکین تلفن همراه آغاز شده و ادامه خواهد داشت.

متقاضیانی که قصد خرید اقساطی سیمکارت دائمی همراه اول را دارند میتوانند با مراجعه به این دفتر خدمات ارتباطی (دفتر امورمشترکین تلفن همراه) تنها با پرداخت ۲۰درصد از کل مبلغ سیمکارت و بدون داشتن چک و سفته یا هیچ گونه ضامنی،سیمکارت دائمی مورد نظر خود را خریداری و در لحظه خریداز آن استفاده و مابقی مبلغ را طی چندین ماه و با توجه به سهولت در پرداخت خود تسویه نمایند.

لازم به ذکر است همزمان با خرید سیمکارت دائمی همراه اول بصورت اقساطی قرارداد معتبر به خریداران محترم  تقدیم و پس از اتمام اقساط  بلافاصله سند سیمکارت بنام و تحویل شما عزیزان میشود.

امیدواریم با فروش سیم کارت شرایطی رضایت شما را جلب نماییم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید سیم کارت قسطی ایران سیم لطفا با ما تماس بگیرید یا به قسمت فروش اقساطی سیم کارت مراجعه کنید.

 

2 Comments

 1. فرزاد گفت:

  سلام خواستم بپرسم برای گرفتن وام سیم کارت باید چک داشته باشیم؟

  • mehdi209 گفت:

   فرزاد عزیز سلام
   برای گرفتن وام سیم کارت نیاز به چک یا ضمانت دیگه ای نیست و فقط باید سیم کارت ۰۹۱۲ بنام دریافت کننده وام باشه.
   برای اطلاعات بیشتر در مورد دریافت وام سیم کارت همراه اول لطفا به قسمت وام سیمکارت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!